Här har vi/du möjlighet att Dansa i "AUGUSTI" månad


Tisdag 1:e

18.30-22.30 -- Engdahls - Björka Loge Hardeberga - Lund

18.00-21.30 -- Kenneth & Classe - Hindås Rotunda - Härryda


Onsdag 2:e

18.30-22.30 -- Engdahls - Lyktan Vilshult - Olofström


Torsdag 3:e

????? - ????? -- Gideons - Årstaliden Årsta - Stockholm


Lördag 5:e

21.00-01.00 -- Engdahls - Upperudslogen Molkom - Karlstad

18.00-21.30 -- Hardys - Folkets Park Nora - Örebro


Söndag 6:e

16.30-20.30 -- Allstars - Folkparken Gemla - Växjö

19.00-23.00 -- Engdahls - Lilltorpet IOGT-NTO - Falun

17.00-21.00 -- Fernandoz - Strandpärlan Torne - Alvesta


Måndag 7:e

18.00-21.30 -- Kjellez - Falköpingsparken, Falköping


Tisdag 8:e

18.30-20.30 -- Orient - Bredasjön Holmsjö - Karlskrona

 

             "NON-STOP DANS"

20.30-24.00 -- Hollyz // Ej Fastställt - Västerhagen Haverdal - Halmstad


Torsdag 10:e

14.00-17.00 -- Edwings - Föreningsborg Bettna - Flen  (PRO)

17.00-20.30 -- Orient - Olles Loge Stränghult - Älmhult


Fredag 11:e

18.00-22.00 -- Junix - Rättviksparken Rättvik

14.00-17.30 -- Stisses Duo - Folkets Park Krogaränga - Vadstena  (PRO)               

 

              "NON-STOP DANS"

????? - ????? -- Black Jack / Holidays - Lavvotunet, Dokka Camping - Dokka, NORGE


Lördag 12:e

19.00-22.30 -- Junix - Delsbo Bygdegård - Hudiksvall

 

                 "NON-STOP DANS"

????? - ????? -- Titanix // Pia Pihlgrens - Lavvotunet, Dokka Camping - Dokka, NORGE


Söndag 13:e

18.00-21.30 -- Junix - Upperudslogen Molkom - Karlstad


Måndag 14:e

????? - ????? -- Engdahls - Malmöfestivalen - Malmö


Tisdag 15:e

18.00-21.30 -- Cedrix - Hindås Rotunda - Härryda 

18.30-22.00 -- Orient - Sjöviken Ätran - Falkenberg

17.00-20.30 -- Rignells - Folkets Hus Timsfors - Markaryd


Onsdag 16:e

18.00-22.00 -- Engdahls - Vallsjöbaden - Sävsjö

18.00-21.30 -- Gideons - Folkets Park - Degerfors - 


Fredag 18:e

19.00-23.00 -- Engdahls - Danshallen Belganet Hallabro - Ronneby

18.00-21.30 -- Hardys - Skeppet Målilla - Hultsfred

18.00-21.30 -- Orient - Folkparken Gemla - Växjö

14.00-17.30 -- Stisses Duo - Änga Väderstad - Mjölby  (PRO)


Söndag 20:e

16.30-20.30 -- Casanovas - Folkparken Gemla - Växjö

18.00-21.30 -- Engdahls - Folkets Park - Herrljunga

17.00-21.00 -- Holidays - Strandpärlan Torne - Alvesta


Måndag 21:e

18.00-21.30 -- Holidays - Falköpingsparken, Falköping


Söndag 27:e

16.30-20.30 -- Expanders - Folkparken Gemla - Växjö

18.00-22.00 -- Highlights - Folkets Park Ljungsbro - Linköping

18.00-21.30 -- Orient - Upperudslogen Molkom - Karlstad  (PRO)


Tisdag 29:e

18.00-21.30 -- Hazzes med Maria - Hindås Rotunda - Härryda 

15.00-19.00 -- Orient - Folkets Park Sjöbo - Skåne  (PRO)


Onsdag 30:e

19.00-22.30 -- BarraBazz - Lyransgården Fåker - Östersund  (PRO)

19.00-22.00 -- Janne Martins - Lohärads Bygdegård - Norrtälje


Torsdag 31:e

19.00-23.00 -- Hollyz - Dalaborgsparken - Vänersborg

16.00-20.00 -- Kalle & Stefan - Folkets Park Knislinge - Östra Göinge

13.00-16.00 -- Stisses Duo - Föreningsborg Bettna - Flen  (PRO)