Här har vi/du möjlighet att Dansa i "JUNI" månad


Torsdag 1:e

18.30-22.30 -- Holidays - Granbacken Löberöd - Eslöv

13.00-17.00 -- Micke Ahlgrens - Ängby Park - Knivsta


Fredag 2:e

18.00-21.30 -- Hardys - Björnhults Loge - Oskarshamn

17.00-20.00 -- Rignells - Lagagården Laholm

    

            ⛴ - BÅT  

*  Eloge -- Viking Cinderella - Stockholm


Lördag 3:e

19.00-23.00 -- Engdahls - Brunnsparken - Örebro

20.00-24.00 -- Jannez - Blomsterhultslogen - Karlstad 

 

            ⛴ - BÅT  

*  Eloge -- Viking Cinderella - Stockholm


Söndag 4:e

17.00-21.00 -- Bennrix - Strandpärlan Torne - Alvesta

16.30-20.30 -- Casanovas - Folkparken Gemla - Växjö

18.00-21.30 -- Mickes - Festplatsen Vännäsby - Vännäs


Måndag 5:e

18.00-21.30 -- Sounders - Tidaholmsparken - Tidaholm

 

                "NON-STOP DANS" 

* 19.00-24.00 -- Expanders // Jannez - Brunnsparken Örebro


Tisdag 6:e

18.30-22.30 -- Donnez - Granbacken Löberöd - Eslöv

19.00-23.00 -- Holidays - Broby Bettna - Flen

18.30-22.00 -- Kenneth & Classe - Sjöviken Ätran - Falkenberg

18.00-21.30 -- Orient - Hindås Rotundan - Härryda 


Onsdag 7:e

18.00-21.30 -- Engdahls - Timmeleparken - Ulricehamn

13.30-17.00 -- Matz Rogers - Kolbäcksparken Hallstahammar

18.00-21.30 -- Mogna Män - Folkets Park - Degerfors 

17.00-20.30 -- Orient - Södra Ljunga Bygdegård - Ljungby (PRO)


Torsdag 8:e

19.00-22.00 -- Gideons - Årstaliden Årsta - Stockholm

14.00-17.00 -- Junix - Föreningsborg Bettna - Flen  (PRO)


Fredag 9:e

19.00-23.00 -- Engdahls - Danshallen Belganet Hallabro - Ronneby

14.00-17.30 -- Junix - Folkets Park Krogaränga - Vadstena

17.00-20.30 -- Rixons - Folkparken Gemla - Växjö  (PRO)


Lördag 10:e

20.00-23.30 -- Mickes - Fromhedens Danspaviljong - Norsjö


Söndag 11:e

17.00-21.00 -- Kenneth & Classe - Björkbacken Hynnenäs - Alvesta 

18.00-21.30 -- Mickes - Folkets Park Moliden - Örnsköldsvik


Måndag 12:e

18.00-21.30 -- Micke Ahlgrens - Falköpingsparken, Falköping


Onsdag 14:e

19.30-22.30 -- Kenneth & Classe - Folkets Park Ödeborg - Färgelanda

 

              ⛴ - BÅT

* Engdahls -- Viking Cinderella - Stockholm


Torsdag 15:e

 

 

              ⛴ - BÅT

* Engdahls -- Viking Cinderella - Stockholm 


Fredag 16:e

????? - ????? -- Sannex - Gryts Varv - Valdersmarsvik

14.00-17.30 -- Stisses Duo - Änga Väderstad - Mjölby  (PRO)


Lördag 17:e

20.00-24.00 -- Holens - Solliden Koppom - Eda

????? - ????? -- Titanix - Gryts Varv - Valdermarsvik

 

               "NON-STOP DANS"

19.00-24.00 -- PH`s // Wahlströms - Blomsterhultslogen - Karlstad


Söndag 18:e

18.00-21.30 -- Matz Rogers - Upperudslogen Molkom - Karlstad  (PRO)

17.00-21.00 -- Micke Ahlgrens - Strandpärlan Torne - Alvesta

16.30-20.30 -- Sannex - Folkparken Gemla - Växjö


Måndag 19:e

18.00-21.30 -- Framed - Tidaholmsparken - Tidaholm


Tisdag 20:e

18.00-21.30 -- Hazzes med Maria - Hindås Rotunda - Härryda

17.00-20.30 -- Kalle & Stefan - Folkets Hus Timfors - Markaryd


Fredag 23:e

20.00-24.00 -- Engdahls - Rangelstorp Loge - Vimmerby


Onsdag 21:e

18.00-22.00 -- Engdahls - Vallsjöbaden Sävsjö - Jönköping

19.30-22.30 -- Kent & Henke - Folkets Park Ödeborg - Färgelanda


Fredag 23:e

20.00-24.00 -- Engdahls - Rangelstorps Loge - Vimmerby


Lördag 24:e


Söndag 25:e


Måndag 26:e

18.00-21.30 -- Engdahls - Falköpingsparken - Falköping


Tisdag 27:e

18.00-21.30 -- Orient - Alingsåsparken - Alingsås


Onsdag 28:e

19.30-22.30 -- Orient - Folkets Park Ödeborg - Färjelanda


Torsdag 29:e

14.00-17.00 -- Bejaz - Föreningsborg Bettna - Flen  (PRO)

21.00-01.00 -- Casanovas - Arenan Västervik Resort - Kalmar

????? - ????? -- Larz Kristerz - Lavvotunet, Dokka Camping - Dokka, NORGE

13.30-17.00 -- Matz Rogers - Ängby Park - Knivsta  (PRO)


Fredag 30:e

21.00-01.00 -- Allstars - Arenan Västervik Resort - Kalmar

13.30-17.00 -- Junix - Söderbärkeparken - Smedjebacken Dalarna (PRO)

 

               "NON-STOP DANS"

????? - ????? -- Donnez // Dænsebændet - Lavvotunet, Dokka Camping - Dokka, NORGE

20.00-02.00 -- Casanovas // Lasse Stefanz // Perikles - Hedevi IP Ullared - Falkenberg