Malung 2019 & 18

16 December

Tor kl: 18.00-22.30- Holidays -  Granbacken Löberöd - Eslöv, Skåne

Tor kl:  ????-????  - Perikles - Gästis Höör - Höör, Skåne


17 December

Fre kl: 20.00-24.00 - Jannez -  Folkets Hus Ersboda - Umeå, Västerbotten

Fre kl: 19.30-23.00 - Micke Ahlgrens - Alviks Kulturhus - Bromma, Stockholm

Fre kl: 20.00-24.00 - Allstars - Folkets Hus Hallunda - Botkyrka, Stockholm

Fre kl: 20.30-00.30 - Callinaz - Folkets Park Skara Fokus - Skara, Västra Götaland

Fre kl: ????-???? - Perikles - Gästis Höör - Höör, Skåne

Fre kl: 19.00-23.00 - Holidays - Kvarnhagskällan Växjö Clubb68 - Växjö, Kronoberg

Fre kl: 20.00-24.00 - Kjellez - Tallparken Vinslöv - Hässleholmen, Skåne

Fre  - Jive -  Viking Roselle Kapellskär - Norrtälje, Stockholm


18 December

Lör kl: 20.00-24.00 - Sannex -  Brunnsparken Regnbågen - Örebro

Lör kl: 20.00-24.00 - Mickes - Folkets Hus Ersboda - Umeå, Västerbotten

Lör kl: 21.00- 01.00 - Jannez - Furuparken Östersund Ope - Östersund, Jämtland

Lör kl: 21.00-01.00 - Donnez - Granada Lönsboda - Osby, Skåne

Lör kl: 19.00-23.00 - Callinaz - Kulturhuset Möllan - Mölndal, Västra Götaland

Lör kl: 20.00-24.00 - Engdahls - Kvarnkullen - Kungälv, Västra Götaland

Lör kl: 20.00-24.00 - Holidays - Ramshall Veinge - Laholm, Halland

Lör kl:  ????-???? - Perikles - Slimminge bygdegård Janstorp - Skurup, Skåne

Lör kl: 21.00 -01.00 - Scotts - Tröffen Båberg - Trollhättan, Västra Götaland


19 December

Sön kl: 17.00-21.00 - Engdahls - Folkets Park Hedemora - Hedemora, Dalarna

Sön kl: 18.00-22.00 - Sannex -  Folkets Park Ljungbro - Linköping, Östergötland

 


20 December

Mån kl: 18.00-22.00 - Holidays - Tidaholmsparken - Tidaholm, Martinez & Framedästra Götaland


25 December "Juldagen"

Lör kl: 20.00-01.00 - Martinez & Framed -  Brunnsparken Regnbågen - Örebro

Lör kl: 19.00-23.00 - Endahls - Danshallen Belganet Hallabro - Ronneby, Blekinge

Lör kl: 20.00-24.00 - Mickes - Folkets Hus Kusmark - Skellefteå, Västerbotten

Lör kl: ????-???? - Black Jack - Möbeln - Tierp, Uppsala

Lör kl: 21.00-01.00 - Wahlströms - Pumpen Södra Vi - Vimmerby, Kalmar 

Lör kl: 20.00-24.00 - Bob Stevens - Tingvalla Åstorp - Skåne


26 December "Annandag Jul"

Sön kl: 18.00-21.30 - Engdahls - Folkets Park Herrljunga - Västra Götaland

Sön kl: 20.00-24.00 - Casanovas - Jivers DC - Växjö, Kronoberg

Sön kl:20.00-24.00 - Blender - Parkhallen Borås - Borås, Västra Götaland

Sön kl: 19.00-23.00 - Holidays - Pigalle Nässjö - Nässjä, Jönköping

Sön kl: 20.00-24.00 - Fernandoz - Ramshall Veinge - Laholm Halland


27 December

Mån kl: 19.00-24.00 - Blender & EJ FASTÄLLT - Svenska Mässan - Göteborg, Västra Götaland


28 December

Tis kl: 18.00-22.00 - Blender - Parken Götene- Götene, Västra Götaland


29 December

Ons kl: 18.00-21.30 - Sandins -  Falköpingsparken - Falköping, Västra Götaland

Ons kl: 13.30-17.00 - Junix - Landerydgården Hjulsbro - Linköping, Östergötland


31 December "Nyårsafton"

Fre kl: 20.00-24.00 - Donnez -  Brunnsparken Regnbågen - Örebro

Fre kl: 21.00.01.00 - Micke Ahlgrens - Fyris Park - Uppsala

Fre kl: 20.00-24.00 - Engdahls - Tingvalla Åstops - Skåne