Kommande Livesändningar 🎶 🎶 🎶

http://www.youtube.com/channel/UC-jXMY-tEYhoFOI33ZPy-Rg

Här nedanför kommer vi med tips om kommande "Livestreamingar" 🎶 Uppdateringar sker varje dag

(Under flik 🎶 "Tidigare Livestream" 🎶 ligger dom streams som blivit utlagda på Youtube)

 


Februari

Lör 27:e  kl: 17.00 - Geir Halleland (NO)

Lör 27:e  kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen (NO)

Lör 27:e  kl: 18.00 - Arly Karlsen (NO)

 Lör 27:e  kl: 18.00 - Perikles Pågar (SV)

Lör 27:e  kl: 18.00 - Thomas Andersson (SV)

Lör 27:e  kl: 18.00 - Lars Arild Fjeldberg (NO)

Lör 27:e  kl: 19.00 - Trubadur BigKjell (NO)

Lör 27:e  kl: 20.00 - Bare1 (NO)

Lör 27:e  kl: 20.30 - Lasse Johansens Trio (NO)

Lör 27:e  kl: 21.30 - Mr.Ray (NO)

Lör 27:e  kl: 22.00 - Elisabeth Kristensen (NO) 

Lör 27:e  kl: 22.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO)

Lör 27:e  kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Sön 28:e  kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO)

Sön 28:e  kl: 16.00 - Dansbandet Replay (FI)

Sön 28:e  kl: 20.00 - Rolf Larsson (SV)

Sön 28:e  kl: 20.00 - Tor-Ludvig Wårøy (NO)

Sön 28:e  kl: 21.00 - Mr.Ray (NO)

 


Mars

Mån 1:e kl: 11.00 - Arne Mørch (NO)

Mån 1:e kl 19.00 - Anders Møen (NO)

Mån 1:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO) 

Tis 2:e    kl: 19.00 - Donez (SV)

Ons 3:e  kl: 20.00 - Trubadur BigKjell (NO)

Tor 4:e  kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO)

Fre 5:e   kl: 11.00 - Atenzia Records (SV)

Fre 5:e   kl: 18.00 - Haaks (SV)

Fre 5:e   kl: 21.00 - Rita Fotland Bøe & Kåre Bøe (NO)

Fre 5:e  kl: 19.30 - BaerreJan (NO)

Fre 5:e  kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Lör 6:e  kl: 18.00 - Arly Karlsen (NO)

Lör 6:e  kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen (NO)

Lör 6:e  kl: 19.00 - Erika Jonsson (SV)

Lör 6:e  kl: 20.00 - Mr.Ray & Hanne Mette (NO)

Lör 6:e  kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Sön 7:e kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO)

Sön 7:e  kl: 20.00 - Rolf Larsson (SV)

Sön 7:e  kl: 21.00 - Mr.Ray (NO)

Mån 8:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)

Mån 8:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO) "Trekning"

Tis 9:e  kl: 19.00 - Donnez (SV)

Tor 11:e kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO)

Fre 12:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV)

Fre 12:e kl: 18.00 - Haaks (SV)

Fre 12:e kl: 20.00 - The Rewinds (AX) 

Fre 12:e kl: 19.00 - Engdahls (SV)

Fre 12:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Lör 13:e kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen (NO)

Lör 13:e kl: 18.00 - Alry Karlsen (NO)

Lör 13:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO)

Lör 13:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Sön 14:e kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO)

Sön 14:e kl: 20.00 - Rolf Larsson (SV)

Sön 14:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO)

Mån 15:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)

Mån 15:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO)

Tis 16:e  kl: 19.00 - Donnez (SV)

Ons 17:e kl: xx-xx - Nils "nilsemann" Solli (NO)

Tor 18:e kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO)  

Fre 19:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV)

Fre 19:e kl: 18.00 - Haaks (SV)

Fre 19:e kl: 21.00 - Me2 DanseDuo (NO)

Fre 19:e kl: 22.00 - Tore & Kristina's CountryShow!! (NO)

Fre 19:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Lör 20:e kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen (NO)

Lör 20:e kl: 18.00 - Arly Karlsen (NO)

Lör 20:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO)

Lör 20:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Sön 21:e kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO)

Sön 21:e kl: 20.00 - Rolf Larsson (SV)

Sön 21:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO)

Mån 22:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)

Mån 22:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO) 

Tis 23:e  kl: 19.00 - Donnez (SV)

Tor 25:e kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO)

Fre 26:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV)

Fre 26:e kl: 18.00 - Haaks (SV)

Fre 26:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Lör 27:e kl: 18.00 - Perikles Pågar (SV)

Lör 27:e kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen (NO)

Lör 27:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO)

Lör 27:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Sön 28:e kl: 12.00 Nils "nilsemann" Solli (NO)

Sön 28:e kl: 20.00 - Rolf Larsson (SV)

Sön 28:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO)

Sön 28:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO

Mån 29:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)

Mån 29:e kl: 21.30 Mr.Ray (NO)