Kommande Livesändningar 🎶 🎶 🎶

http://www.youtube.com/channel/UC-jXMY-tEYhoFOI33ZPy-Rg

Här nedanför kommer vi med tips om kommande "Livestreamingar" 🎶 Uppdateringar sker varje dag

(Under flik 🎶 "Tidigare Livestream" 🎶 ligger dom streams som blivit utlagda på Youtube)

 


Mai

Lør 8:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO) 

Lør 8:e kl: 22.00 - Patrick R Johansen (NO) 

Lør 8:e kl: 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Søn 9:e kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO) 

Søn 9:e kl: 19.00 - Rolf Larsson (SV) 

Søn 9:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO)

Mån 10:e kl: 11.00 - Arne Mørch (NO) 

Mån 10:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO) 

Mån 10:e kl: 20.00 - Mona G (SV) 

Mån 10:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO)

Tis 11:e kl: 19.00 - Donnez (SV) "Tävla"   

Tis 11:e kl: 20.00 - Kenneth Lundsæter (NO)

Tis 11:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK) 

Ons 12:e kl: 18.30 - JA Almqvist (SV) 

Ons 12:e kl: 20.00 - Sebastian Moen (NO) 

Ons 12:e kl: 21.50 - Artisten Tore Leiren (NO)

Tor 13:e kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO) 

Tor 13:e kl: 20.00 - Elisabeth Kristensen (NO) 

Tor 13:e kl: 20.30 - Me2 Danseduo & Bare1 (NO) 

Fre 14:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV) 

Fre 14: kl: 18.00 - Haaks (NO)  

Fre 14:e kl: 19.00 - Ronny Nilsen (NO)

Fre 14:e kl: 19.30 -  Vilhelm Johansen (NO)  

Fre 14:e kl: 21.00 - Rita Fotland Bøe & Kåre Bøe (NO)

Fre 14:e kl: 22.30 - Elisabeth Kristensen (NO) 

Lør 15:e kl: 15.00 - Elisabeth kristensen (NO) 

Lør 15:e kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen Artistside (NO) 

Lør 15:e kl: 19.00 - Värmlandspojkarna (SV)  

Lör 15:e kl: 19.30 - Kathe L Sunde (NO) 

Lör 15:e kl: 20.00 - Odd Arne Halaas (NO) "Ønskekonsert"   

Lör 15:e kl: 21.00 - Bare1 (NO) 

Lør 15: kl: 22.00 - Patrick R Johansen (NO) 

Lör 15:e 23.00 - Artisten Tore Leiren (NO)

Søn 16:e kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO) 

Søn 16:e kl: 19.00 - Rolf Larsson (SV)    

Sön 16:e kl: 19.00 - Lars Arild Fjeldberg (NO)

Sön 16:e kl: 20.00 - Me2 DanseDuo (NO)

Søn 16:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO) 

Mån 17:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)  

Mån 17:e kl: 20.00 - Patrick R Johansen (NO)

Mån 17:e kl: 21.30 - Mr.Ray (NO) 

Tis 18:e kl: 19.00 - Donnez (SV) "Danskurs"   

Tis 18:e 20.00 - Kenneth Lundsæter (NO) 

Tis 18:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK) 

Tor 20:e kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO) 

Fre 21:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV)

Fre 21:e kl: 18.00 - Haaks (SV) 

Fre 21:e kl: 19.00 - Engdahls (SV)   

           ----------------------------

21 MAI: Musikk & Glede 7 "Dansegalla" på facebook! (NO)

             kl: 18.00 🤠 Nils-Einar & Bente

             kl: 19.30 🤠 Mr.Ray & Sebastian

             kl: 21.00 🤠 Rabalders

             kl: 22.30 🤠 Bare1 & Marion

Lör 22:e kl: 18.00 - Blender (SV)   

Lør 22:e kl: 18.00 - Baard Berg Andreassen (NO) 

Lør 22:e kl: 18.30 - Bo kaspers Orkester (SV) 

Lör 22:e kl: 20.00 - Odd Arne Halaas (NO) "Ønskekonsert"  

            ------------------------------------------------

22 MAI: Musikk & Glede 7 "Dansegalla" på facebook! (NO)

             kl: 16.30 🤠 Tore & Kristina

             kl: 18.00 🤠 Tottis Duo

             kl: 19.30 🤠 Contiki

             kl: 21.00 🤠 Rita & Kåre

             kl: 22.30 🤠 PK Støbakk

Søn 23:e kl: 12.00 - Nils "nilsemann" Solli (NO) 

Søn 23:e kl: 19.00 - Rolf Larsson (SV)

Sön 23:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO) 

Mån 24:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)  

Tis 25:e kl: 11.00 - Arne Mørch (NO) "Ønskekonsert"   

Tis 25:e 19.00 - Donnez (SV) "Gokart"   

Tis 25:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK) 

Tor 27:e kl: 20.00 - Arly Karlsen (NO)

Fre 28:e kl: 11.00 - Atenzia (SV)

Fre 28:e kl: 18.00 - Haaks (SV)

Lør 29:e kl: 18.00 - Arly Karlsen (NO)

Lör 29:e kl: 18.00 - Perikles Pågar (SV) "Önskestund" 

Lör 29:e kl: 20.00 - Odd Arne Halaas (NO) "Ønskekonsert"  

Lør 29:e kl: 20.45 - Thomas Møller/Vilhelmz/Alan & Thor Helgee (NO)

Søn 30:e kl: 21.00 - Mr.Ray (NO) 

Mån 31:e kl: 19.00 - Anders Møen (NO)


Juni

Tis 1:e kl: 19.00 - Donnez (SV) "Dansbandskocken"  

Tis 1:e kl: 20.00 - Kenneth Lundsæter (NO)

Tis 1:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK)‎

Fre 4:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV)

Fre 4:e kl: 18.00 - Haaks (NO)

Lør 5:e kl: 20.00 - Artist Odd Arne Halaas (NO) 

Lør 5:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK)‎ 

Søn 6:e kl: 18.00 - Trebello (SV) 

Mån 7:e kl: 11.00 - Arne Mørch (NO) 

Tis 8:e kl: 19.00 - Donnez (SV) "Allsång" 

Tis 8:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK)‎ 

Ons 9:e kl: 19.00 - Patrick R Johansen (NO)

Fre 11:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV) 

Fre 11:e kl: 18.00 - Haaks (SV) 

Lør 12:e kl: 18.00 - Blender (SV) 

Lør 12:e kl: 20.00 - Artist Odd Arne Halaas (NO)

Tis 15:e kl: 19.00 - Donnez (SV) "Sill och potatis" 

Tis 15:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK)‎

Fre 18:e kl: 11.00 - Atenzia Records (SV) 

Fre 18:e kl: 18.00 - Haaks (SV) 

Lør 19:e kl: 18.00 - Perikles (SV) "Midsommartips"

Lør 19:e kl: 20.00 - Artist Odd Arne Halaas (NO)  

Lør 19:e kl: 21.00 - Bo Olsen (DK)‎

Mån 21:e kl: 11.00 - Arne Mørch (NO) 

Tis 29:e kl: 19.00 - Donnez (SV) "På turnè"