Här har vi/du möjlighet att Dansa i "NOVEMBER" månad

 

 


Onsdag 1:e

17.00-20.30 -- Junix - Folkets Hus Skärblacka - Norrköping (PRO)

19.00-22.00 -- Kenneth & Classe - Tölögården - Kungsbacka

18.00-21.30 -- Matz Bladhs - Falköpingsparken, Falköping


Fredag 3:e

19.00-23.00 -- Engdahls - Kvarnhagskällan - Växjö  (Clubb68)


Lördag 4:e

20.00-24.00 -- Fernandoz - Fethallen - Fetsund, NORGE


Söndag 5:e

18.00-22.00 -- Sannex - Folkets Park Ljungsbro - Linköping


Onsdag 8:e

19.00-22.30 -- Ola & Jag - Lyransgården Fåker - Östersund (PRO)

13.30-17.00 -- Remix - Folkets Hus Ludvika  (PRO)

17.00-20.30 -- Stisses Duo - Folkets Hus Skärblacka - Norrköping (PRO)


Torsdag 9:e

17.00-20.30 -- Orient - Tornsborgs Tivoli Färingtofta - Klippan  (SPF)


Fredag 10:e

18.30-22.00 -- Orient - Tofta Bygdegård - Varberg


Lördag 11:e

19.00-23.00 -- Fernandoz - Kulturhuset Pigalle - Nässjö


Tisdag 14:e

18.00-22.00 -- Donnez - Sundpärlan Helsingborg

16.00-20.00 -- Orient - Granada Lönsboda - Osby (PRO)


Onsdag 15:e

19.00-22.00 -- Charlies - Tölögården - Kungsbacka


Fredag 17:e

19.00-23.00 -- Micke Ahlgrens - Kvarnhagskällan växjö  (Clubb68)


Lördag 18:e

19.00-23.00 -- Junix - Rosendalsskolan Södra - Vallentuna

19.00-23.00 -- Stisses Duo - Häradshammars Bygdegård Vikbolandet - 


Söndag 19:e

18.00-22.00 -- Casanovas - Folkets Park Ljungsbro - Linköping


Tisdag 21:e

17.00-20.30 -- Kent & Henke - Folkets Hus Timsfors - Markaryd  (PRO)


Onsdag 22:e

19.00-22.30 -- BarraBazz - Lyransgården Fåker - Östersund (PRO)


Torsdag 23:e

13.00-16.00 -- Bosse Franks - Föreningsborg Bettna - Flen (PRO)


Fredag 24:e

17.00-22.00 -- Hardys - Lagagården Laholm 


Lördag 25:e

19.00-23.00 -- Bob Stevens - Kulturhuset Pigalle - Nässjö


Onsdag 29:e

19.00-22.00 -- Kent & Henke - Tölögården - Kungsbacka

18.30-22.30 -- Orient - Tallparken Vinslöv - Hässleholm


Torsdag 30:e

18.00-21.30 -- Junix - Valhalla - Sandviken  (PRO)

16.00-20.00 -- Kalle & Stefan - Folkets Park Knislinge - Östra Göinge  (PRO)