Malung 2019 & 18

Desember Stream

TIS 7:e kl: 19.00 - DONNEZ (SV)

TOR 9:e kl: 20.00 - Baerre Jan (NO) "Torsdagstimen"  

FRE 10:e kl: 19.00 - Vangsteins Dansemusikk (NO)" Køntri Christmas" Spesialsending

FRE 10:e kl: 21.00 - Vilhelmz (NO) "Julekonsert"

FRE 10:e kl: 21.00 - Kathe L Sunde (NO) "Julekonsert fra stova"

FRE 10:e kl: 22.00 - Tore Leiren (NO) "Direkte frå Kilstraumen Brygge" 

LØR 11:e kl: 20.00 - Vangsteins Dansemusikk (NO) "Køntri Christmas Spesialsending 2"

LØR kl: 21.00 - Mortimer (NO) "Julekos og med god dansemusikk"

LØR 11:e kl: 22.00 - Tore Leiren (NO) "Direkte frå Kilstraumen Brygge"

SÖN 12:e kl: 18.30 - JA Almqvist Musik (SV)

SØN 12:e kl: 20.00 - Anders Møen (NO) "Fra hytta mi"

SØN 12:e kl: 21.00 - Mr.Ray & Grethe (NO) "Søndagsdansen"

ONS 15:e kl: 20.00 - Familien Moen inviterer til julekonsert og "Veslejentas jul" (NO)

TOR 16:e kl: 18.30 - JA Almqvist Musik (SV)

TOR 16:e kl: 20.00 - Baerre Jan (NO) "Torsdagstimen" 

FRE 17:e kl: 19.00 - Vangsteins Dansemusikk (NO) "Dans julen inn med oss"

FRE 17:e kl: 20.00 -  Sissel Lunde Sundby (NO) "Førjulsstreaming i stova"  

FRE 17:e kl: 21.00 - Mortimer (NO) "En hyllest til Tottis"

FRE 17:e kl: 22.00 - Tore Leiren & Kristina (NO) "Country- Jul"

LØR 18:e kl: 18.00 -   Kenneth Lundsæter (NO)  "Dans julen inn med oss"

LØR 18:e kl: 22.00 - Tore Leiren (NO) "Førjulsfest på Fjordkroa Hermansverk"

SØN 19:e kl: 20.00 - Anders Møen (NO) "Fra hytta mi"

SØN 19:e kl: 21.00 - Mr.Ray & Grethe (NO) "Søndagsdansen"  

TOR 23:e l: 20.00 - Baerre Jan (NO) "Torsdagstimen"

TOR 23:e kl: 22.00 - Tore Leiren (NO) "CountryAften Kvelden Før Kvelden"

SØN 26: kl: 20.00 - Anders Møen (NO) "Fra hytta mi

SØN 26:e kl: 21.00 - Mr.Ray & Grethe (NO) "Søndagsdansen"

TIR 28:e kl: 19.00 - DONNEZ (SV)

ONS 29:e kl: 19.00 - DANSBANDZ SNACK (SV) "Dansbandsveckan"

TOR 30:e kl: 20.00 - Baerre Jan (NO) "Torsdagstimen" 

 


"Danser" Vecka 49

Tisdag 7:e Dec

kl: 13.30-17.00 - Samzons - Brunnsparken regnbågen - Örebro

kl: 15.00-19.00 - Orient - Granbacken Löberöd - Eslöv, Skåne PRO

kl: 18.30-22.30 - Micke Ahlgrens - Folkets Hus Hallunda - Botkyrka, Stockholm

kl: 19.00-22.30 - Dur X - Parkhallen Borås - Västra Götaland

kl: 19.30-23.00 - C-Laget - Lagagården Laholm - Halland

Onsdag 8:e Dec

kl: 18.00-21.30 - Matz Rogers - Gruvan Grums - Grums, Värmland PRO

kl: 18.00-21.00 - Ola & Jag - Gnistan Gullänget - Örnsköldsvik, Västernorrland PRO

kl: 18.30-22.30 - Orient - Tallparken Vinslöv - Hässleholm, Skåne

kl: 19.00-22.00 - Duo Vi - Blackis Svartöstaden - Luleå, Norrbotten

Torsdag 9:e Dec

kl: 13.00-16.00 - Mickes - Folkets Hus Ersboda - Umeå, Västerbotten

kl: 13.00-17.00 - Sandbergs - Fyris Park - Uppsala

kl: 18.30-22.30 - Donnez - Granbacken Löberöd - Eslöv, Skåne

Fredag 10:e Dec

kl: 14.00-17.00 - Kalle & Stefan - Södergården Motala - Östergötland PRO

kl: 18.00-02.00 - Framed - Nya Sjökanten - Lysekil, Västra Götaland

kl: 19.00-23.00 - Donnez - Danshallen Belganet Hallabro - Ronneby, Blekinge

kl: 19.00-22.30 - Ola & Jag - Medborarhuset Lycksele - Västerbotten

kl: 19.30-23.00 - Matz Bladhs - Alviks Kulturhus - Bromma, Stockholm

kl: 20.00-24.00 - Casanovas - On the Floor -Mörrums Folkets Park, Parkvägen 19, 375 30 Mörrum

kl: 20.00-24.00 - Holidays - Groruds Samfunnshus - Gårdsveien 6, 0952 Oslo NORGE

kl: 20.00-24.00 - Engdahls - Tallparken Vinslöv - Hässleholm, Skåne

kl: 20.00-24.00 - Black Jack - Sundsta Säteri - Norrtälje, Stockholm

kl: 20.00-24.00 - Blender - Kvarnkullen - Kungälv, Västra Götaland

kl: 20.00-24.00 - Streaplers - Folkets Hus Kusmark - Skellefteå, Västerbotten

kl: 20.00-24.00 - PerHåkans - IFU Arena - Uppsala

Lördag 11:e Dec

kl: 19.30-01.00 - Kjetil Nordfjeld & Christiania - Lavvotunet Dokka Camping - Storgata 103, 2870 Dokka NORGE

kl: 19.00-23.00 - Fernandoz - Pigalle Nässjö - Nässjö, Jönköping

kl: 20.00-24.00 - Holidays - Folkets Hus Vestfossen - Støabakken 2 Jernbanestasjonen Vestfossen NORGE

kl: 20.00-24.00 - Matz Bladhs - Brunnsparken Regnbågen - Örebro

kl: 20.00-24.00 - Donnez - Falköpingsparken - Falköping, Västra Götaland

kl: 20.00-24.00 - Streaplers - Folkets Hus Ersboda - Umeå, Västerbotten

kl: 20.00-24.00 - Engdahls - Kristallen Nybro - Nybro, Kalmar

kl: 20.00-24.00 - Kjellez - Tingvalla Åstorp - Åstorp, Skåne

kl: 20.00-02.00 - Jannez & Lasse Stefanz & Vikingarna med Christer Sjögren - Östersund Arena - Östersund, Jämtland

kl: 21.00-01.00 - Perikles - Dagstorp Gillestuga Döjsebo - Kävlinge, Skåne

kl: 21.00-01.00 - Black Jack - Eringsboda Brunn - Ronneby, Blekinge 

kl: 21.00-01.00 - Blender - Granada Lönsboda - Osby, Skåne

kl: 21.00-01.00 - Callinaz - Pumpen Södra Vi - Vimmerby, Kalmar

kl: 21.00-01.00 - Casanovas - Träffen Båberg - Trollhättan, Västra Götaland

kl: ????-???? - Avant - Folkets Hus Norrfjärden - Ludvika, Dalarna

Söndag 12:e Dec

kl: 17.00-21.00- Black Jack - Törringelund Oxie - Malmö, Skåne 

kl: 17.00-21.00 - Callinaz - Skultuna Lagårn - Västerås, Västmanland

kl: 17.00-21.00 - Fernandoz - Trombon Södertälje - Stockholm

kl: 17.00-21.00 - Matz Bladhs - Folkets Park Bjärnum - Hässleholm, Skåne

kl: 17.00-21.00 - PerHåkans - Folkets Park Hedemora - Dalarna

kl: 17.30-21.30 - Blender - Nässjö Sportdansklubb - Nässjö, Jönköping

kl: 18.00-21.30 - Avant - Gnistan Gullänget - Örnsköldsvik, Västernorrland

kl: 18.00-21.30 - Sounders - Folkets Park Herrljunga - Västra Götaland

kl: 18.00-22.00 - Streaplers - GT-gården Jättendal - Nordanstig, Gävleborg

kl: 18.00-21.00 - Kalle & Stefan - Älvsered Bygdegård - Falkenberg, Halland

kl: 18.00.21.30 - Avant - Gnistan Gullänget - Örnsköldsvik, Västernorrland

Båt: -- Engdahls -- Viking Cinderella - Stockholm